Otobus
OTOBUS

Otobüs grupları 45 kişi kapasitelidir. Marka ve modellerine göre farklılıklar göstermekte olup, tamamı turizm hizmetinde kullanılmaktadır.

  • Konfor: Otobüslerimizde bulunan koltuk başlıkları tek kullanımlıktır ve otobüs sefere çıkmadan önce personelimiz tarafından değiştirilmektedir. MyTurex otobüslerinde, ergonomik koltuklar, terletmeyen yün bazlı kadife koltuk kumaşları, geniş diz mesafesi ile en uzun yolculuklarda bile benzersiz konfor sunuluyor. Ayrıca; bardak tutucuları ve ayak dayama üniteleri ile yolculuk konforunuz tamamlanıyor. Otobüslerimiz, her mevsim ve hava koşulunda, yolcu kabininde ideal sıcaklık ve nem koşulunu sağlayan güçlü bir klima sistemine sahip. Otobüslerimizde standart olarak yer alan hassas kontrollü otomatik klima, homojen ısı dağıtımı sağlarken, düşük ses seviyesiyle yolcuyu rahatsız etmiyor. Yolcularımıza mükemmel servis hizmeti sağlamak için tüm ayrıntılar düşünüldü. Otobüslerimizi orta kısmında yer alan mutfaklarımızda soğuk ve sıcak içecekleriniz tam istediğiniz gibi hazırlanıyor.
  • Güvenlik: Ani frenlerde kaymayı önleyen ABS (Anti-blokaj) sistemi, karlı ve buzlu yollarda patinajı önleyen ASR (Anti-patinaz) sistemi otobüslerimizin standart özelliklerindendir. ESP (Elektronik Stabilite Programı) sayesinde otobüslerimizin yoldan çıkma ve devrilme riskini en aza inmiştir. EBS (Elektronik Frenleme Sistemi) ile frenler elektronik olarak daha hızlı daha hassa kumanda edile bildiğinden çok daha kısa sürede reaksiyon verebiliyor. Bilgisayar kontrolü ile otobüsün önceden sabitlenmiş hız limitini aşması otomatik olarak engelleyen sistem. Performansı ve muhtemel arızalar hakkındaki bilgiler, bilgisayar tarafından 5 dilde sürücüye bildiren sistem. Filtre sistemi ile dışarıdan gelen hava, zararlı gaz ve alerjik polenlerden tamamen arındırılıyor.
  • Araç Tipi: Mercedes Travego, Mercedes Tourismo, Mercedes O403, Temsa Safir
  • Konfor: Lüks
  • Güvenlik: Maksimum
  • GPS: Var
  • Navigasyon: Var

Adres

Adres : Atatürk cad. No:1 Tever apt. D:11 Sahrayıcedid - Kadıköy / İstanbul Eposta : info@aigtur.com.tr

Kullanım Koşulları

Ebülten Aboneliği

Sizi tüm yeniliklerden haberdar etmek istiyoruz.
Tüm Hakları Kadıköy Transferde Saklıdır. logo logo 2