Güvenlik
GÜVENLİK

Gizlilik Politikası
Sitemizin güvenliği Geotrust tarafından sağlanmaktadır. Sitemizin 128 Bit SSL Sertifikası vardır.
SSL ve güvenliğiniz, SSL teknolojisi ile, satın alma süreci başladığında kullanıcı bilgisayarı ile banka arasinda doğrudan şifreli bir iletişim olmakta ve kredi kartıyla ilgili hiçbir bilgi kadikoytransfer.com
çalışanları ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir. 
"Internette güvenli alışveriş yapmak normal bir restoran ya da benzinlikte kredi kartınızı kullanmaktan daha güvenlidir."
kadikoytransfer.com da kredi karti numaraniz personelce bilinmemekte ve CVC2 numaraniz sizin haricinizde kimse tarafından görülememektedir.
Tüm sistem web tabanlı olduğundan kullanıcıların zahmetsizce tanınması ve veri güvenliğinin hızla onaylanabilmesi için kullanıcıların web tarayıcılarına "cookie" adı verilen veriler gönderilmekte ve müşteri bilgisayarlarında saklanan bu cookieler belli aralıklarla güncellenerek optimal sistem performansı saglanmaktadir.


Kredi Kartı Güvenligi
kadikoytransfer.com sizlere kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknoloji kullanılarak yapılandırılmıştır.Kişisel bilgilerinizi girdiginiz her sayfada tarayıcınızın(browser) alt kısmında bir kilit göreceksiniz. Bu kilit Geotrust tarafindan saglanan 128 Bit SSL Sertifikasını temsil etmektedir ve tarayıcınız vasıtası ile gönderdiginiz hiç bir bilgi üçüncü sahislar tarafından görünemez.  Magazamizda tüm bankaların VISA,MASTERCARD kredi kartlari geçerlidir) kadikoytransfer.com hiçbir zaman bu numaralari saklamaz, kayıt etmez. Dolayısıyla kredi kartı numaranızı hiçbir zaman kimseye göstermemiş olursunuz !


Veri Güvenligi
kadikoytransfer.com sizlere internet üzerinden güvenli ve rahat alışveriş ortamı sağlamak için kurulmuştur. Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. 
kadikoytransfer.com kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü sahislarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayi taahhüt ve garanti eder.


Kisisel Bilgilerinizin Güvenligi
kadikoytransfer.com a verdiginiz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır.Kişisel bilgileriniz konusunda ne kadar hassas olduğunuzun bilincindeyiz.Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmayacak ya da paylaşılmayacaktir.
Veri Paylaşımı
kadikoytransfer.com yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini,verdiği hizmetleri daha verimli kılmak , müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortaklari ile paylasmak hakkını saklı tutar. Ayrica bu bilgileri kadikoytransfer.com tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanabilir.


Güvenli Alışveriş Garantisi
kadikoytransfer.com en gelismis güvenlik sistemleri ile korunmakta ve hem kadikoytransfer.com, hem de alisveris yapan müşteriler için yüzde yüz güvenlik sağlamaktadır. Kişisel bilgileriniz, kredi kartı bilgileriniz veya diğer hassas verilere üçüncü şahıslar tarafından erişilmesi olanaksızdır.

Adres

Adres : Atatürk cad. No:1 Tever apt. D:11 Sahrayıcedid - Kadıköy / İstanbul Eposta : info@aigtur.com.tr

Kullanım Koşulları

Ebülten Aboneliği

Sizi tüm yeniliklerden haberdar etmek istiyoruz.
Tüm Hakları Kadıköy Transferde Saklıdır. logo logo 2